Formularz generowania hasła dla studentów

Chcę wygenerować:

Dane zostaną wysłane na e-mail podany podaczas rejestracji na studia.

Wszystkie pola są wymagane


Często zadawane pytania

Nie dostałem loginu i hasła
Niestety czasmi zdarza się, że e-mail z loginem i hasłem do Państwa nie dociera. Prosimy wygenerować login i hasło za pomocę tej strony.

Jak wygląda mój login?
Loginy studentów zawsze składają się z 3 pierwszych liter imienia, 3 pierwszych liter nazwiska i 3 cyfr.

Jak uzyskać mój login?
Kliknij link "Login (uczelniany adres e-mail)" na tej stronie i wypełnij formularz. Otrzymasz login na prywatny adres e-mail.

Nie mam dostępu do e-mail, który podałem podczas rejestracji
Należy udać się do dziekanatu, aby podać właściwy prywatny adres e-mail. Po jego zaktualizowaniu można ponownie skorzystać z tej strony.

Wypełniłem formularz, kiedy przyjdzie e-mail z danymi?
E-mail z danymi powinien przyjść w ciągu kliku minut. Jeśli to się nie stanie, to możliwe, że trafił do SPAMu. Jeśli nie ma go także w folderze SPAM, to należy udać się do dziekanatu i zmienić prywatny adres e-mail.

Jak uzyskać numer albumu?
Numer albumu jednoznacznie identyfikuje studenta w dokumentach uczelnianych. Należy uzyskać go w dziekanacie właściwego wydziału.

Jak działa ten formularz?
Po wpisaniu odpowiednich danych potwierdzających tożsamość system wysyła login lub hasło na prywatnego maila podanego podczas rekrutacji. Niektóre serwery pocztowe wrzucają wiadomości od UTP do spamu, więc jeśli po wypełnieniu formularza nie znajdzie Pani loginu / hasła w skrzynce odbiorczej, to proszę sprawdzić w folderze SPAM. Jeśli wiadomości nie będzie również w spamie, to proszę się udać do swojego dziekanatu w celu zmiany prywatnego maila, na który mają przychodzić takie wiadomości.


W razie problemów prosimy o kontakt: usosweb@utp.edu.pl

Login (pełen adres e-mail w domenie "@utp.edu.pl" np. karche001@utp.edu.pl, mardam011@utp.edu.pl):
Imię:
Nazwisko:
Drugie imię (pozostaw puste jeśli nie posiadasz):
Numer albumu:
PESEL:
Imię ojca:
Imię matki: